O NAS

Witam Serdecznie na stronie mojego gabinetu masażu BODYHELP SOPOT
Mimo to że moją przygodę z masażem rozpocząłem stosunkowo niedawno bo 6 lat temu to dzięki swoim właściwościom i efektom szybkiej poprawy stanu zdrowia i samopoczucia wielu osób, które masowałem, satysfakcji z tego płynącej oraz poznania genialnych możliwości samo leczenia organizmu ludzkiego możliwych do sprowokowania masażem stał się on moją pasją.

W chwili obecnej moje kwalifikacje zdobyte wcześniej na kursach zawodowych popieram sporą wiedzą z takich dziedzin jak anatomia, fizjologia, fizjoterapia, fizykoterapia oraz przede wszystkim metodyką masażu zdrowotnego potwierdzoną państwowymi uprawnieniami , dyplomem Technika Masażysty i kilkoma tysiącami wykonanych masaży.
Sprawnie posługuję się wieloma różnymi technikami masażu począwszy od masażu klasycznego, drenażu limfatycznego, masażu głęboko tkankowego, wykonuję terapię manualną tkanek miękkich w tym np. terapię punktów spustowych oraz masaże relaksacyjne czy modelujące.
(więcej w opisach)

Wielu z Was drodzy goście mojej strony doświadczyło już masażu w moim wykonaniu w związku z wykonywanymi praktykami i jako indywidualni ,,modele” podczas mojej edukacji oraz od listopada 2015 jako pacjenci mojego gabinetu „BODYHELP SOPOT” i dzieli doświadczenie wpływu masażu w na organizm i związaną z tym ulgę w cierpieniu lub chociażby poprawę samopoczucia .
Będę bardzo wdzięczny jeżeli swoje doświadczenie opiszecie wpisem w profilu mojego gabinetu na tablicy w Facebooku lub portalu Trójmiasto.pl na których znajduje się już sporo Waszych opinii .

Świadomość tego, że często nawet jeden prawidłowo wykonany zabieg masażu potrafi pomóc organizmowi pozbyć się dysfunkcji , usunąć przewlekłe dolegliwości bólowe a nawet ich przyczyny jest nadal w naszym społeczeństwie niska i niezbyt często propagowana także pośród środowisk medycznych.
Doświadczenia moich pacjentów są zgoła inne czym dzielą się w swoich opiniach wskazując na skuteczność zabiegów

Ponadto utarł się pogląd, że dopiero seria zabiegów masażu może przynieść zmianę stanu zdrowia, likwidację dysfunkcji czy ulgę w bólu. To przekonanie niestety powoduje, że wielu ludzi z obawy przed ogromnymi kosztami terapii w prywatnym gabinecie bezsensownie skazuje się na trwanie w przewlekłym cierpieniu i pogarszającym się stanie często prowadzącym do inwalidztwa.
Pragnę tą świadomość zmieniać i służyć Wam wszystkim drodzy Państwo swoją wiedzą i umiejętnościami, które bezustannie poszerzam.

Drodzy Państwo proszę także o kierowanie na skrzynkę e-mail niezmiernie cennych dla mnie również krytycznych Waszych spostrzeżeń co do mojej pracy czy organizacji gabinetu abym mógł zmieniać na Waszą korzyść to czego nie dostrzegam lub pomimo moich starań niedopełniam.

UWAGA !!!
Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji o skorzystaniu pierwszy raz z wykonanego przeze mnie zabiegu masażu, tak aby każdy zainteresowany przekonał się o jego wpływie na organizm udzielam każdemu kto jeszcze go nie doświadczył możliwości skorzystania z zabiegu w moim wykonaniu za 50% ceny z cennika w dowolnej konfiguracji .
Wystarczy tylko zadzwonić i umówić termin wizyty.
Ze względu na to, że często w ciągu zdeklarowanych godzin otwarcia gabinetu jestem zajęty masażem lub realizuję usługi z dojazdem nie ma innej możliwości rezerwacji jak telefoniczny, email lub FB
Dla pewności szybkiego kontaktu polecam jednak kontakt telefoniczny
Proszę o zabieranie z sobą na pierwszą wizytę ostatniego opisu badania obrazowego części ciała objętego zmianami chorobowymi.

Realizuję usługi z dojazdem do pacjenta .
Telefon 511 151 112
Pozdrawiam
Robert Ryllman